Löö kaasa!

Kuidas Sina saad aidata?

Meie eesmärk on koguda 1,5 miljonit eurot, mis võimaldab muuseumil eesti lähiajalugu tulevastele põlvkondadele edasi anda. Me vajame Sinu abi, et selle eesmärgini jõuda.

Annetada saab läbi meie pangakonto: SA Kistler-Ritso Eesti, EE857700771001985000. 
SA Kistler-Ritso Eesti on tulumaksusoodustusega organisatsioon, mis tähendab, et igalt tehtud annetuselt saab eraisik tulumaksu tagasi taotleda (annetaja isikukood ja annetussumma edastatakse meie poolt Maksu- ja Tolliametile ning see kajastub eeltäidetud tuludeklaratsioonis). Ülekande tegemisel palun lisage selgitusena enda isikukood ja nimi.

Vabamu ühisrahastuse idee eestvedajad on Toomas Hendrik Ilves, Marina Kaljurand, Urmo Kübar, Eerik Marmei ja Taavet Hinrikus.


Lisaks rahalisele toetusele kutsume kõiki Eesti inimesi üles muuseumile annetama totalitaarsete režiimide kuritegudega (küüditamine, vangistamine, holokaust) ning põgenemisega seotud esemeid, fotosid, dokumente ja mälestusi.

Usume, et muuseum peab olema avatud ja emotsionaalselt liigutav koht, kus mõeldakse mineviku peale ja arutatakse Eesti tuleviku üle. Koos väliseestlastest asutajate, nõukogu liikmete ning heade partnerite, arhitektide ja kodanikuühiskonna vedajatega, usume, et Vabamu oleks vääriline kink meie inimestele ja Eesti riigile 100. sünnipäevaks. Seepärast oleme seadnud eesmärgiks avada okupatsioonide ja vabaduse muuseumi Vabamu hiljemalt 2019. aastal.

Free Joomla! template by L.THEME