Hei Sina, ajaloohuviline!

Aasta pärast saab meie Eesti 100-aastaseks. Vajame Sinu abi selle toreda aasta tähistamisel! Otsime nimelt vahvaid lapsi ja noori, kes aitaksid meil jutustada Eesti lugu. Meie lugu. Valitud joonistused lisatakse rändnäitusele, mis külastab 2018. aastal Euroopa ja Ameerika Ühendriikide suurlinnu.

Selle põneva, sajandipikkuse loo jutustamisel saad osaleda saates meile pilte Eesti ajaloost. Otsi välja kas värvipliiatsid, markerid, vesivärvid või hoopis harilik pliiats ning pane oma loovus proovile!

Inspiratsiooni võid saada sellistest teemadest:

  • Eesti 100 aasta suurkujud
  • Minu nägemus Vabadussõjast/ Balti ketist/ nõukogude perioodist/ Tartu rahust/ laulvast revolutsioonist/ Euroopa Liiduga liitumisest/ esimesest iseseisvusperioodist/ vastupanuliikumistest
  • Kõige olulisem hetk Eesti ajaloos 

  

 

Töid hinnatakse kahes vanuseklassis: eelkooliiga - 5. klassi õpilased ja 6. - 12. klassi õpilased. Parimate piltide autoreid premeeritakse elamuslike auhindadega, peaauhinnaks (ja neid on õige mitu!) on aga võimalus olla oma tööga Eesti saadikuks maailmas! 

Vabalt valitud suuruses ja tehnikas pilte ootame 1. maini. Palun lisa pildi juurde oma kontaktandmed ja lühikene kirjeldus tööl kujutatud teemast. Tööd palume tuua või saata Okupatsioonide muuseumisse: Toompea 8, 10142 Tallinn.

 

Lisainfo:
Keiu Telve
Rändnäituse projektijuht
keiu(at)okupatsioon.ee
tel 53 843 779

 

Rändnäitus valmib koostöös EV100-ga. 

 

 

 

 

 

Free Joomla! template by L.THEME